ПОЛІТИКА

Кабмін звільнив голову Держрибгосподарства і призначив заступників голів двох ОДА

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу, 10 березня, зробив низку кадрових перестановок, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

Питань за переліком кадрів у міністрів під час засідання не виникло.

Представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан уточнив у Facebook, що міністри звільнили з посади голови Державного агентства рибного господарства України Анну Чукліну за угодою сторін. Крім неї, від обійманої посади за власним бажанням звільнили заступника голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Оксану Мовчан. Кабмін 4 грудня призначив її виконувачкою обов’язків керівника НСЗУ.

https://www.facebook.com/Mokan.Vasyl/posts/506194824106828

Кабмін призначив на посаду першого заступника голови Державного агентства рибного господарства України Олега Баздуганова, який до цього був виконувачем обов’язків керівника відомства.

Міністри також погодили призначення Олександра Пацкана заступником голови Закарпатської ОДА, а Володимира Шустова – першим заступником голови Запорізької ОДА.

За інформацією видання «Закарпаття онлайн», Пацкан до призначення на посаду заступника голови Закарпатської ОДА обіймав посаду голови Хустської районної ради. Шустов є співробітником Запорізької обласної прокуратури, зазначив запорізький міський сайт «061». У прокуратурі він очолює відділ процесуального керівництва досудовими розслідуваннями, які проводить мелітопольське управління Держбюро розслідувань. До цього Шустов працював заступником керівника Токмацької місцевої прокуратури.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»