КУЛЬТУРА

Клопотенко: Я б із задоволенням був президентом, міністром, політиком / Бульвар Шоубіз

Український телеведучий, шеф-кухар і переможець «МастерШеф» на каналі СТБ Євген Клопотенко в інтерв’ю, яке 9 березня опубліковано на сайті «Телеграф», прокоментував свої політичні амбіції.

«Я б із задоволенням був би президентом, міністром, політиком. Але, якщо, розібратися у правилах, як ведеться політика, виходить, якщо ти хочеш бути чесним, то будеш бідним. Який сенс мені йти в політику? Завдяки своїй незаангажованості я можу зробити набагато більше. Політиків постійно перевіряють, а зараз я можу заробляти гроші, можу продавати гречку кілограмами і так далі. Я буду заробляти гроші й ці гроші буду направляти в тому числі на зміни у країні», – заявив кулінарний експерт.

Відповідаючи на запитання про те, яким він бачить себе за 10 років, Клопотенко заявив, що планує створити міжнародну компанію.

«У мене будуть мільйонні контракти, я рекламуватиму українську продукцію. Буду контролювати виконання реформ. Усі моделі – вони про гроші», – підсумував він.

Клопотенко народився 1986 року в Києві. 2015 року став переможцем кулінарного проєкту «МастерШеф» на каналі СТБ. Після перемоги в шоу телеканал запросив шеф-кухаря як експерта в кілька телевізійних проєктів.

Клопотенко є співзасновником соціального проєкту Cult Food, метою якого є зміна культури харчування.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»