СПОСІБ ЖИТТЯ

Мовний омбудсмен заявив, що Міносвіти має провести перевірку урочистого відкриття туалету у виші

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь підготував звернення до Міністерства освіти і науки України з вимогою провести службове розслідування за фактом урочистого відкриття туалету в Державному університеті телекомунікацій. Про це Кремінь 10 березня написав у Facebook.

«Вражений такими «святковими» подіями в державному ВНЗ, у якому відкриття жіночих вбиралень супроводжується адміністративним стрічково-перерізальним пафосом із ліричними викрутасами. В Україні цьому повинен бути покладений край», – вважає Кремінь.

https://www.facebook.com/taras.kremin/posts/4282171715144739

Напередодні Міжнародного жіночого дня співробітницям Держуніверситету телекомунікацій у Києві презентували відремонтований жіночий туалет.

«Ректор Володимир Борисович Толубко ухвалив рішення про комплексний ремонт цих об’єктів на всіх поверхах навчального корпусу, а також розпорядився про виділення грошей. За рішенням ректора вибором типу, кольору облицювальної плитки, необхідного обладнання, різних пристосувань і аксесуарів, плануванням їхнього розміщення займалися жінки  члени профкому та жінки, які працюють на поверсі», – сказав проректор вузу Анатолій Сало на заході.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»