ПОЛІТИКА

На прояви інформаційної війни з боку РФ ми можемо відповідати асиметрично – Ткаченко

Україна не може відповідати симетрично на російські прояви інформаційної війни. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко 10 березня на пресконференції в межах форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм», передає кореспондент видання «ГОРДОН».

«Ми можемо відповідати лише асиметрично, тому що змагатися в бюджетах із Russia Today нам не під силу. Тому центри протидії дезінформації будуть міжнародними в координації з нашими партнерами з країн НАТО й іншими. Лише об’єднавши зусилля, ми можемо запропонувати реальні факти негативним наративам, над якими працюють російські ЗМІ», – сказав міністр.

Він зазначив, що Росія використовує 12–15 антиукраїнських наративів, які повторюють на різних майданчиках.

«Крім роботи на міжнародних майданчиках нашими ЗМІ, ми маємо працювати і над власними наративами, щоб Україна не асоціювалася, як зараз, із війною та корупцією, а хоча б із писанками, борщем і сучасною українською модою», – заявив Ткаченко.

7 лютого Ткаченко анонсував створення в Україні Центру протидії дезінформації. За його словами, такі центри є у європейських країнах – у Бельгії, Фінляндії, країнах Балтії, вони займаються висвітленням того, що є фейком.

Ткаченко 25 лютого назвав три головні тези російської пропаганди про Україну. Він заявив, що російські ЗМІ навмисне спотворюють образ України та українців.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»