СВІТ

Після уповільнення роботи Twitter у РФ перестали відкриватися державні сайти

У Росії після «первинного уповільнення» роботи сервісу мікроблогів Twitter перестали відкриватися або почали працювати зі збоями офіційні сайти Держдуми, Кремля, уряду Росії, Роскомнагляд, Слідчого комітету та інших органів влади, повідомило «Радио Свобода».

Міністерство цифрового розвитку РФ поінформувало «РИА Новости», що проблеми пов’язані зі збоєм маршрутизаторів у мережі найбільшого інтернет-провайдера «Ростелеком».

Згідно з даними сайта Downdetector, абоненти «Ростелекома» почали повідомляти про збої після 10.00, пік падіння роботи провайдера припав на 11.28.

Сьогодні вранці Роскомнагляд поінформував, що на 100% мобільних пристроїв і на 50% стаціонарних пристроїв уповільнює роботу Twitter. Відомство застосувало закон, що набув чинності 1 лютого. Відповідно до закону, власник соціальної мережі зобов’язаний самостійно заблокувати небажаний контент протягом 24 годин. У разі неможливості цього зробити власник соцмережі має повідомити Роскомнагляд, який ухвалює рішення щодо блокування.

У міністерстві заявили, що збої не пов’язані з «технічними заходами», які проводить Роскомнагляд у зв’язку з уповільненням роботи Twitter.

На момент виходу замітки сайти Держдуми, Кремля, уряду РФ і Роскомнагляд відновили роботу, а Слідчого комітету не відкривається.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»