КУЛЬТУРА

Поплавський і Винник анонсували другу церемонію нагородження національної музичної премії «Українська пісня року» / Бульвар Шоубіз

«Співочий ректор» Михайло Поплавський і співак Олег Винник оголосили про другу церемонію нагородження національної премії «Українська пісня року», пишуть 10 березня «Факти». Премія – спільний проєкт виконавців, який допомагає молодим і талановитим артистам стати відомими, а також вшановує легенд української сцени. Організатори вирішили не переносити церемонії, незважаючи на пандемію.

Нагородження проведуть у Палаці «Україна» 29 квітня, режисером-постановником шоу буде випускниця Київського університету культури Катя Царик, яка знімає кліпи, зокрема, для Поплавського і Винника. Вони зазначили, що церемонія буде значно відрізнятися від торішньої: шоу розіб’ють на п’ять тематичних блоків і кожен концертний номер стане окремою театралізованою виставою із суперсучасними технологіями й несподіваними сюжетами.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Допіс, Поширення Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

«Зараз ми з командою працюємо над останніми штрихами шоу, обговорюємо номери і придумуємо нові фішки. Без зайвої скромності можу сказати, що цьогоріч ми ще більше дивуватимемо розмахом. Ми з Олегом не можемо інакше. Ми не просто лобіюємо українську пісню, робимо все можливе, щоб вона якомога більше лунала в теле- і радіопросторі, але й хочемо підтримати наших артистів, стимулювати їхній розвиток, виводити на сцену нові імена й не забувати тих, чиї пісні лунають уже для кількох поколінь», – сказав Поплавський.

Номінантів премії добирає експертна рада, пісні мають бути українською. Журі враховує популярність співаків, їхню затребуваність на телебаченні й радіо, а також у соціальних мережах. Дивляться і на гастролі, і на кількість нових пісень.

«Для мене важливо, щоб «Українська пісня року» знайшла своїх виконавців, які заслуговують на визнання й повагу публіки. Наша пісня – безцінна. Це те, що залишиться для майбутніх поколінь. Ми хочемо показати всій країні талановитих виконавців і зробити їх популярними в усьому світі. Нам є ким пишатися. Українських композиторів і авторів хітів, які співає вся країна, мають знати й поважати», – підкреслив Винник.

Співак розповів, що йому самому було складно пробиватися на сцену, тому що, коли його пісні вже були популярними, багато слухачів не знало, хто їх виконує: Винника не кликали на телебачення і не вручали йому премій.

«Я давно, ще на початку творчого шляху в Україні, мріяв провести концерт у рідному селі, але тоді не було спонсорів. А зараз, коли я вже сам міг дозволити собі фінансово влаштувати свято для земляків, спонсори стояли в шеренгу. Вважаю такий підхід несправедливим. Наш проєкт дасть можливість молодим, талановитим артистам заявити про себе на великій сцені. Вони на це заслуговують. Дякувати богу, ми з Михайлом Михайловичем можемо дозволити собі зробити це шоу, премію, якою можемо пишатися», – сказав він.

фотогалерея
(1 з 4)

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Поплавський створив проєкт «Наша пісня» 2004 року, у ньому брали участь артисти з піснями тільки українською мовою. «Факти» підкреслюють, що в той час ефір заповнював майже цілковито іноземний продукт. 2017 року «Українську пісню року» Поплавський провів у Варшаві. За весь час існування проєкту в ньому взяло участь уже понад 3 тис. артистів.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»