СВІТ

Шендерович про Путіна: Ми бачимо, як злодюга стає кровожером

В авторській програмі головної редакторки видання «ГОРДОН» Олесі Бацман російський публіцист, письменник Віктор Шендерович заявив, що президент РФ Володимир Путін – це злодій, який стає кровожером.

На думку Шендеровича, фільм опозиціонера Олексія Навального про «палац Путіна» – це «річ, з одного боку, дуже дієва, а з іншого – цілком небезпечна»

«Те, що вони злодії, – жодної новини для мене не становить. Те, що вони вбивці, – уже немає жодної особливої новини. Убивцями стають злодії, які бояться втратити накрадене й понести відповідальність. Тому рядок [поета Йосипа] Бродського («Ворюга мне милей, чем кровопийца«) – приємний, гарний, але застарілий. Тобто не те щоб застарілий – він не витримує інтелектуального аналізу, тому що злодюга стає кровожером упродовж двох секунд», – зазначив Шендерович.

Він підкреслив, що те саме було й з експрезидентом України – утікачем Віктором Януковичем.

«Ми це бачили з Януковича. Він не був ідеологічним убивцею. Правда ж? Він був просто злодюгою. Але ми бачимо, як злодюга стає кровожером. Ми бачимо, як Путін намагається вбити Навального, тому що Навальний заважає йому залишатися при владі й красти, урешті-решт. Це дуже пов’язані речі й дуже швидкий перехід з одного статусу в інший», – резюмував Шендерович.

Шендерович: Коли простому росіянину пояснять, скільки взято з кишень у кожного за імперські понти у вигляді Криму, він скаже: «Поверніть назад!» Читайте повну версію інтерв’ю

Під Геленджиком, згідно з розслідуванням Навального, розташована резиденція Путіна. У матеріалі, опублікованому в січні, ідеться, що це найбезпечніший і найсекретніший об’єкт у РФ. Він має розміри 39 князівств Монако і його побудовано так, щоб до нього не можна було дістатися.

25 січня ролик прокоментував Путін: він сказав, що не дивився всього фільму, але бачив окремі відеодобірки. Путін заперечував, що палац належить йому, а розслідування назвав «компіляцією, монтажем і промиванням мізків росіян».

29 січня Telegram-канал Mash опублікував ексклюзивне відео з палацу в Геленджику. Усередині будівля виявилася практично порожньою й недобудованою. У розслідуванні також повідомляли, що роботи там ще тривають через недоліки конструкції, які призвели до високої вологості й появи цвілі.

30 січня російський мільярдер Аркадій Ротенберг назвав об’єкт своїм і заявив, що будує там готель.

ВІДЕОВідео: Алеся Бацман / YouTube

Олеся БАЦМАН
головна редакторка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»