ПОЛІТИКА

Шмигаль заявив, що сьогодні Шевченку виповнилося б 207 років. Користувачі Facebook порадили прем’єр-міністру звільнити пресслужбу

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 9 березня на своїй сторінці у Facebook висловив співчуття, що український поет Тарас Шевченко не дожив до сьогоднішнього дня.

«Слово може бути сильнішим за зброю. Шевченко довів це своїм життєвим прикладом. Незламність духу й невпинна боротьба за свободу, які сповнюють рядки його творів, знайшли визнання в усьому світі. Сьогодні Тарасу Григоровичу виповнилося б 207 років», – заявив прем’єр-міністр.

https://www.facebook.com/dshmyhal/posts/282072460026631

У коментарях підписники порадили прем’єр-міністру здійснити кадрові рішення через не зовсім коректний пост.

«Пішов передчасно, міг до 300 років тішити нас новими творами», – зіронізував блогер і музикант Іван Марунич.

«Звільніть відповідального за ваш акаунт! За «… виповнилося б 207 років…», – порадив Олег Половко.

«Це вже вісім годин висить, і ніхто навіть не здогадується, що щось не так?» – поцікавилася журналістка Анастасія Магазова.

«Бідненький… Жити й жити б…» – написала Оксана Якубова.

«Всмислі? Хто це пише? Звільніть там усіх нарешті», – прокоментував публікацію прем’єра журналіст Сергій Грішин.

https://www.facebook.com/grishyn/posts/4187127337978418

Пресслужба Шмигаля не вперше зазнає критики через некоректні повідомлення. Торік вона переплутала Великдень із Різдвом: у привітанні християн західного обряду з Великоднем, яке було опубліковано на сторінках Шмигаля в соцмережах, було зазначено, що цього дня святкують народження Христа. Прес-служба визнала помилку, заявивши, що в текст було внесено необхідні виправлення.

Тарас Шевченко – видатний український поет і художник. Він народився 9 березня 1814 року в селі Моринці Звенигородського повіту Київської губернії (нині Черкаська область). Помер 10 березня 1861 року в Санкт-Петербурзі у віці 47 років. Сьогодні виповнилося 207 років від дня його народження.

Найвідоміша збірка поезії Шевченка – «Кобзар», уперше його було видано 1940 року. Збірку перекладено на більше ніж 100 мов.

За даними МЗС України, Шевченко – світовий рекордсмен за кількістю встановлених пам’ятників, їх у різних країнах налічують  1167.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»