ПОЛІТИКА

«Треба багато грошей». Зеленський розповів, що програма реформування села розрахована на 9 — 10 років

Програма реформування села в Україні «Нове село» розрахована на 9–10 років. Про це в межах форуму «Україна 30» 9 березня розповів президент країни Володимир Зеленський, інформує його пресслужба.

Зеленський зазначив, що молодь і люди працездатного віку зараз покидають села через відсутність роботи. За його словами, унаслідок цього поступово занепадають «й інші сфери життєдіяльності» сільських населених пунктів.

В Офісі президента повідомляли 5 березня, що в межах програми в сільській місцевості побудують «центри тяжіння» за прикладом сервісних зон у Щастя й Новотроїцькому на Донбасі. Там будуть відділення пошти, центри надання сервісних послуг, аптека з програмою «Доступні ліки», магазини, опорні пункти поліції, пожежні пункти, медичні центри.

«Ми зараз готуємо 1600 інфраструктурних проєктів у кожне село. Програма поки що розрахована на 9–10 років. Половину, 500–600, ми зробимо за найближчі три з половиною – чотири роки», – сказав Зеленський 9 березня.

Президент вважає, що реалізацію таких проєктів можна профінансувати за кошт спонсорів чи за підтримки бізнесу.

«Вважаю, що ми піднімемо цю реформу. Треба багато грошей, але в нас велике бажання», – зазначив він.

Новий КПВВ у Щастя відкрили в листопаді 2020 року. Там створили хаб, у якому жителі як підконтрольних уряду, так і тимчасово окупованих територій можуть скористатися низкою адміністративних послуг та соціальних програм.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»