КУЛЬТУРА

«Він тут тільки для загострення аромату». Макаревич із дружиною показали, як приготувати зефірний мус із коньяком / Бульвар Шоубіз

Російський музикант, лідер групи «Машина времени» Андрій Макаревич разом зі своєю дружиною Ейнат Кляйн записав на відео процес приготування зефірного мусу. Ролик опубліковано на YouTube-каналі артиста 7 березня.

«Якщо у вас залишився нез’їдений зефір і їсти вам більше не хочеться, його можна трансформувати у вторинний десерт. Для цього потрібні дві базові речі – зефір і жирні вершки», – повідомила Кляйн.

Для приготування мусу вона нарізала зефір шматочками, склала їх у блендер, а потім додала в ємність вершки.

Дружина Макаревича рекомендує регулювати щільність мусу, поступово додаючи в масу зефір.

Готовий мус Кляйн радить подавати у склянці, виклавши на дно варення, а сам десерт прикрасивши ягодами. Зі свого боку Макаревич порадив полити мус коньяком.

«Він тут тільки для загострення аромату», – пояснив музикант.

ВІДЕОВідео: Смак Андрея Макаревича / YouTube

2019 року Макаревич одружився вчетверте – його дружиною стала ізраїльська бізнесвумен українського походження Ейнат Кляйн, яка молодша за музиканта на 30 років.

Разом із Кляйн співак знімає кулінарні передачі для свого проєкту в YouTube «Смак Андрея Макаревича», запрошуючи на зйомки зокрема відомих артистів та співаків, які діляться своїми рецептами.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»