ПОЛІТИКА

В Офісу омбудсмена – новий представник на Донбасі. Попереднього звільнили за бійку в ресторані

В офісі уповноваженого Верховної Ради з прав людини з’явився новий представник омбудсмена щодо дотримання прав жителів Донецької і Луганської областей – Костянтин Черніков. Про те, що Черніков відтепер обіймає цю посаду, повідомляють на сайті офісу.

Скріншот: ombudsman.gov.ua

З огляду на офіційну сторінку представника омбудсмена на Донбасі у Facebook, Черніков обійняв посаду ще в січні.

Чернікову 49 років. Він народився у Слов’янську, там само закінчив педагогічний коледж за напрямом «математика і фізика». Працював учителем математики, потім – директором середньої школи.

2001 року закінчив Донецький державний технічний університет за спеціальністю «державна служба» та здобув кваліфікацію магістра. Того самого року перейшов працювати на посаду начальника відділу у справах сім’ї та молоді Слов’янської районної державної адміністрації. Потім став заступником голови Слов’янської районної державної адміністрації.

Із жовтня 2015 року Черніков був головою Слов’янської районної ради Донецької області. На місцевих виборах 2020 року балотувався на посаду мера Святогорська.

У його декларації вказано, що він та сім’я володіють чотирма земельними ділянками в Донецькій області і житловим будинком у Слов’янську (92 м²). На Чернікова записано автомобіль Daewoo Gentra 2013 року випуску.

Попереднього представника омбудсмена щодо дотримання прав жителів Донецької і Луганської областей Павла Лисянського звільнили через бійку в ресторані у грудні 2020 року. У мережу потрапило відео, на якому Лисянський після конфлікту з охоронцем ресторану повалив його на землю й ударив ногою. Судячи з відеозапису, співробітники ресторану просили гостей покинути заклад, оскільки його закривали. Лисянський почав сварку з охоронцем і після його слів про виклик поліції став кричати.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»