ПОЛІТИКА

В Україні хочуть створити онлайн-музей російської пропананди – Ткаченко

В Україні хочуть створити онлайн-музей російської пропаганди, який демонструватиме, як працюють дезінформація і фейки. Про це в ефірі телеканала «Україна 24» 9 березня повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Він сказав, що створення онлайн-музею – перший крок. Музей працюватиме в межах Центру протидії дезінформації, який створюють в Україні.

«Центр, який ми створюємо і найближчим часом анонсуємо, – це маленька перша цеглинка досить великого міжнародного центру, який планується створити в Україні. Ми діємо за принципом балтійських країн, Фінляндії, Чехії, де є такі центри. Це швидше центри просвітницькі, які моніторять, дозволяють викривати й показують, що таке, власне, дезінформація і фейки, щоб громадяни розуміли, у якому середовищі ми знаходимося», – зазначив міністр.

7 лютого Ткаченко анонсував створення в Україні Центру протидії дезінформації. За його словами, такі центри існують у європейських країнах – у Бельгії, Фінляндії, країнах Балтії, вони займаються висвітленням того, що є фейком.

Ткаченко 25 лютого 3 найпопулярніші тези російської пропаганди про Україну. Він заявив, що російські ЗМІ навмисне спотворюють образ України та українців.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»