СПОСІБ ЖИТТЯ

В Україні проти коронавірусу щепили понад 23 тис. людей

Від початку кампанії вакцинації проти коронавірусу в Україні щепили 23 480 осіб. Про це 10 березня поінформував Telegram-канал Міністерства охорони здоров’я, який інформує про COVID-19.

Упродовж останньої доби щеплення отримало 4362 людини.

«За весь період вакцинальної кампанії найбільша кількість щеплених – у Донецькій області (3134 щеплення), найменша – у Сумській області (430 щеплень)», – розповіли в МОЗ.

У чергу на вакцинацію проти коронавірусу в Україні записалося понад 190 тис. осіб. Про це 9 березня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

В Україні зареєстровано дві вакцини проти коронавірусу – Oxford/AstraZeneca (Covishield) і Pfizer/BioNTech.

З 24 лютого українців вакцинують вакциною Covishield, яку привезли з Індії. 25 лютого щеплення почали робити у всіх областях.

Згідно з календарним планом на 2021 рік, першими безплатні щеплення отримують медики, які працюють із хворими на COVID-19, і військові операції Об’єднаних сил. До листопада також хочуть щепити інших медиків, працівників сфер держбезпеки та освіти, а також людей від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) хочуть охопити вакцинацією.

Україна планує отримати в межах програми COVAX 117 тис. доз вакцини компанії Pfizer (у ЮНІСЕФ говорили, що її доставлять в Україну наприкінці лютого – на початку березня) і від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини виробника AstraZeneca. Очікують, що Україна отримає 15 млн доз вакцини від компанії Novavax, постачання почнуть у липні.

До 15 березня в Україні планують доставити першу партію (700 тис. доз) вакцини CoronaVac виробництва китайської фармкомпанії Sinovac Biotech. Загалом Україна закупить 1,9 млн доз цієї вакцини.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»