КИЇВ

У Києві відкрили онлайн-запис на вакцинацію проти COVID-19 для громадських діячів

У Києві відкрили онлайн-запис на імунізацію проти COVID-19 для публічних і громадських діячів залишковими дозами вакцини. Про це 10 березня повідомили в департаменті охорони здоров’я Київської міської держадміністрації (КМДА).

Щоб претендувати на щеплення, потрібно заповнити спеціальну анкету. Окрім персональних даних, кандидати на вакцину додатково мають вказати посилання на особисту сторінку в соцмережах, а також розповісти, у чому саме полягає їхня публічна або громадська діяльність.

У департаменті охорони здоров’я КМДА підкреслили, що зареєстровані публічні та громадські діячі мають право не на пріоритетну вакцинацію, а на щеплення залишками доз.

https://www.facebook.com/kyivcity.gov.ua/posts/3609200705870007

4 березня головний санітарний лікар Віктор Ляшко анонсував розроблення в Україні алгоритму позачергової вакцинації проти коронавірусу публічних і громадських діячів.

Він зазначав, що під час імунізації населення мобільними командами медиків деякі дози препарату проти COVID-19 залишаються, і щоб їх не утилізувати, Міністерство охорони здоров’я ухвалило рішення прищеплювати тих осіб, хто стоїть у черзі на другому і третьому етапах вакцинації, зокрема публічних і громадських діячів.

Із 24 лютого українців вакцинують препаратом Covishield, який прибув з Індії. 25 лютого щеплення почали робити в усіх областях. Станом на ранок 10 березня в Україні вакцинували майже 23,5 тис. осіб.

Згідно з календарним планом на 2021 рік, першим безплатні щеплення зроблять медикам, які працюють із хворими на COVID-19, і військовослужбовцям зі складу операції Об’єднаних сил. До листопада хочуть прищепити інших медиків, працівників сфер держбезпеки й освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) планують охопити вакцинацією.

Після внесення змін до національного плану імунізації 1 березня щеплення зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, 2 березня – президент України Володимир Зеленський. Проти коронавірусу також вакцинувався Ляшко.

4 березня у прямому ефірі телеканала «1+1» зробили щеплення проти COVID-19 українська співачка Руслана, атлет Сергій Конюшок, а також телеведучий Олександр Педан. 9 березня вакцинувався екснардеп Сергій Лещенко.

1 березня в Україні стартував запис на вакцинацію. Станом на 10 березня заявки подало майже 200 тис. українців.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»