КИЇВ

У київському виші до 8 Березня урочисто відкрили жіночий туалет

Перед 8 Березня в Києві в Державному університеті телекомунікацій урочисто відкрили відремонтований жіночий туалет. Відео із заходу опублікувала 9 березня у Facebook киянка Ірина Навольнева.

За словами проректора вишу з адміністративно-господарської роботи Анатолія Сала, співробітниці університету зверталися з проханням про створення комфортних умов у жіночих туалетах.

«Ректор Володимир Борисович Тулубко ухвалив рішення про комплексний ремонт цих об’єктів на всіх поверхах навчального корпусу, а також розпорядився про виділення грошей. За рішенням ректора вибором типу, кольору облицювальної плитки, необхідного обладнання, різних пристосувань і аксесуарів, плануванням їх розміщення займалися жінки – члени профкому й жінки, які працюють на поверсі», – сказав Сало.

Він підкреслив, що жінкам сподобається їхня робота, тому що керівництво вишу старалося.

Відкриття туалету відсвяткували пляшкою шампанського. Проректор запросив присутніх на відкритті пройти в аудиторію, щоб випити його.

Сало з представницею вишу перерізали червону стрічку перед туалетом.

https://www.facebook.com/iryna.navolneva/videos/3824840644205251/

Державний університет телекомунікацій було створено 2013 року. На сайті вишу не вказано, скільки студентів тут навчається.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»