ПОЛІТИКА

У порт Одеси зайшли чотири кораблі НАТО

В акваторію Одеського морського порту сьогодні зайшли чотири кораблі другої постійної протимінної групи НАТО, повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяInform».

Флагман групи – турецький навчальний корабель Sokullu Mehmet Paşa. Також у складі групи – турецький Ayvalik, іспанський Tajo і румунський Lupu Dinescu. Командир загону – капітан першого рангу Юсуф Карагюлле.

Зазначають, що всі кораблі пришвартувалися біля одного з причалів Одеського морвокзалу.

Під час візиту планують провести протокольну зустріч представників групи з командуванням українського флоту, а також спільні із ВМС ЗС України тренування в акваторії Чорного моря.

Громадяни відвідати іноземні військові кораблі не зможуть через протиепідемічні заходи.

Друга постійна протимінна група НАТО – одна з морських груп швидкого реагування НАТО, що складається з командного судна й кількох мінних тральщиків. Мета групи – пошук, виявлення й знищення морських мін, а також супровід кораблів і суден через мінні загородження.

Група безпосередньо підпорядковується Об’єднаному командуванню збройних сил НАТО (Неаполь).

Цього року в Чорне море заходили американські есмінці Donald Cook, Porter і військовий танкер Laramie. Провівши навчання й патрулювання, есмінці в середині лютого покинули Чорне море.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»