КУЛЬТУРА

Зайцев: Пугачова приходила до мене зі своїм коханцем / Бульвар Шоубіз

83-річний російський модельєр В’ячеслав Зайцев у інтерв’ю КП 10 березня розповів, чому співачка Алла Пугачова для сценічного образу обрала балахон, зшитий ним.

«Алла соромилася свого тіла і не хотіла обтисле носити. Я запропонував їй балахон, він їй сподобався, здався комфортним. І вона тривалий час у такому іміджі виступала», – розповів він.

За словами Зайцева, Пугачова приміряла й інші моделі, але не наважилася на них.

«Пам’ятаю, ще Пугачова приходила до мене зі своїм коханцем [музикантом Сергієм] Челобановим. Просила його вдягнути. Я йому зшив яскравий квітчастий піджак. Потім і з [музикантом] Володимиром Кузьміним теж приходила. Я, коли його побачив, здивувався: маленький такий на зріст, як комарик», – заявив він.

Кузьміна, як зазначив Зайцев, вдягала сама Пугачова.

В’ячеславові Зайцеву 2 березня виповнилося 83 роки. Він іще за часів СРСР став відомим на Заході, де його називали «червоним Діором». Пугачова вітала його разом зі своїм чоловіком, шоуменом Максимом Галкіним.

Роман із Челобановим у Пугачової був на початку 1990-х років, із Кузьміним – наприкінці 1980-х. В інтерв’ю Зайцев, імовірно, змінив хронологію подій.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»