ТЕХНО

Apple запустила українську версію сайту. Поки українською мовою переклали лише деякі розділи

Компанія Apple запустила на своєму основному сайті український розділ apple.com/ua. На головній сторінці сайту лише дві вкладки перекладено українською мовою.

Основний контент розділу все ще залишається англійською мовою. Водночас, якщо зайти на сторінку підтримки, користувач побачить інформацію англійською мовою. Така сама ситуація і з розділом «Де купити».

Окрім цього, внизу сайту переклали українською деякі назви розділів сайту. Однак якщо їх відкрити, то буде показано англомовну версію.

Повністю переклали українською мовою розділ «Політика конфіденційності».

Інтернет-журнал AIN.UA писав, що, за даними Internet Archive, приблизно із грудня 2020 року і до початку березня 2021 сторінка apple.com/ua перенаправляла на головну Apple, а до того не працювала. Ті, хто на неї заходили, бачили повідомлення Page not Found.

Американська корпорація Apple стала найдорожчим брендом 2021 року. Вартість бренду оцінили в $263,4 млрд. Компанія вийшла на лідерську позицію вперше за п’ять років, 2020 року вона опинилася на третій сходинці рейтингу.

Apple – виробник комп’ютерів, смартфонів, аудіоплеєрів, програмного забезпечення. Завдяки інноваційним технологіям та естетичному дизайну, корпорація створила в індустрії споживчої електроніки унікальну репутацію, яку можна порівняти з культом.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»