КУЛЬТУРА

Бейонсе підтримала дружину принца Гаррі Меган після виходу інтерв’ю / Бульвар Шоубіз

10 березня, за три дні після виходу інтерв’ю американської журналістки Опри Вінфрі із принцом Гаррі та його дружиною Меган на каналі CBS, американська співачка Бейонсе на своєму сайті розмістила публікацію, присвячену дружині принца.

«Меган, спасибі тобі за сміливість і лідерські якості. Ми всі стали сильнішими і надихнулися твоїм прикладом», – написала артистка, проілюструвавши текст спільним фото із дружиною принца Гаррі.

7 березня в ефірі каналу CBS у розмові з Вінфрі герцог і герцогиня Сассекські розповіли, що змусило їх відмовитися від королівських обов’язків, коли насправді вони одружилися і як представники королівського палацу побоювалися, що їхній первісток народиться із «занадто темним» кольором шкіри, оскільки мати герцогині Сассекської є афроамериканкою.

Зі свого боку Вінфрі 8 березня в ефірі каналу CBS заявила, що принц Гаррі і його дружина Меган, розповідаючи їй про побоювання члена королівської сім’ї щодо можливого «занадто темного» кольору шкіри у їхнього первістка, не мали на увазі королеву Великобританії Єлизавету II або її чоловіка, герцога Единбурзького Філіпа.

9 березня Букінгемський палац відреагував на заяву принца Гаррі та його дружини Меган, заявивши, що «уся родина засмучена, дізнавшись повною мірою, наскільки складними були останні кілька років для Гаррі та Меган».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»