КУЛЬТУРА

MamaRika: Мені так «подобається», коли говорять: «Вот, рекламируют». Товариші, а як я буду виживати?! / Бульвар Шоубіз

Українська співачка MamaRika заявила, що під час карантину їхня з актором Сергієм Середою сім’я виживала, зокрема, завдяки рекламним контрактам. Про це вона розповіла в ефірі програми «Зірковий шлях», яка 11 березня вийшла на каналі «Україна».

«Пам’ятаю, ми сиділи, сміялися. Я кажу: «Не знаю, як ми вигребемося». У якийсь момент: «Добрий вечір, прорекламуйте нам наші сумочки». Ми: «О, сумочки. [Собаці] Рокі на корм». Якщо ви побачите артиста з банкою йогурту у себе у стрічці в Instagram – не дивуйтеся. Мені так «подобається», коли говорять: «Вот, рекламируют». Товариші, а як я буду виживати?!» – заявила артистка.

MamaRika (справжнє ім’я співачки – Анастасія Кочетова) народилася 1989 року в місті Червоноград Львівської області. Раніше співачка виступала під псевдонімом Еріка, але 2016 року змушена була від нього відмовитися після припинення роботи з українським продюсером Сергієм Кузіним.

Зараз продюсером співачки є її чоловік, актор і ведучий Сергій Середа. У січні 2021 року подружжя переїхало з Києва до Одеси.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»