СПОСІБ ЖИТТЯ

На Прикарпатті підприємці заблокували дорогу на Буковель. Вони вимагають закрити курорт

Підприємці з Івано-Франківської області заблокували дорогу на курорт Буковель, вимагаючи закрити його роботу. Про це 11 березня пише видання «Галка».

Акція почалася приблизно о 10.00, у ній беруть участь представники середнього бізнесу з Івано-Франківська, Калуша, Долини та Коломиї. Як видно на фото, підприємці рухаються пішохідним переходом на в’їзді в Буковель. За словами організаторів, акція – попереджувальна, зазначає «Галка».

«У нас якийсь вибірковий карантин, – вважає представниця «SaveФОП – Прикарпаття» Людмила Климчук. – Ми два тижні просиділи на карантині, але він не дієвий. Джерела поширення вірусу не закривають».

Фото: Юрій Валько / galka.if.ua

Підприємці виступають із вимогою рівних умов ведення бізнесу – жорстких обмежень для всіх без винятку, на чітко визначений строк.

https://www.facebook.com/galka.if.ua/videos/241427030994031/

З 24 лютого в Україні оновили карантинне зонування. Івано-Франківська та Чернівецька області потрапили в «червону» зону, де найжорсткіші обмеження.

В Івано-Франківській області встановили 16 карантинних блокпостів, там запрацював мобільний шпиталь для хворих на COVID-19. Спалах COVID-19 у регіоні в Офісі президента пояснюють, зокрема, зимовим напливом туристів на гірськолижний курорт Буковель. За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 10 березня в регіоні рівень шпиталізацій на 100 тис. населення становив 136,7 за норми в 60.

В Івано-Франківську, Чернівцях та Житомирі відбулися акції протесту підприємців, які вимагали дозволити їм працювати. Зокрема, протестувальники обурювалися, що Буковель, на відміну від них, продовжує роботу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»