ПОЛІТИКА

В Україні планують створити цифрову систему для захисту споживачів комунальних послуг

В Україні планують розробити єдину цифрову систему для захисту споживачів житлово-комунальних послуг, у якій буде інформація про споживання послуг і комунальні платежі. Про це 10 березня заявив в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко, повідомила пресслужба Кабінету Міністрів України.

«Ми маємо створити уніфіковану цифрову систему як один із ключових елементів сталого розвитку енергетичного сектору», – заявив Вітренко.

В уніфікованій системі мають бути максимальні обсяги «надійної та всеохопної» інформації про споживачів послуг, ціни і тарифи, які вони оплачують, і нараховані субсидії, зазначив він.

За словами чиновника, система забезпечить захист окремих верств населення в разі збільшення тарифів та обсягів споживання.

«У результаті аналізу ми навіть наперед зможемо визначати вразливих споживачів і пропонувати їм разову допомогу у випадку непередбачених обставин чи проблем», – додав Вітренко.

Він підкреслив, що така система не виключить і не змінить механізму нарахування субсидій, а буде його доповнювати.

До подальшої роботи залучать операторів систем транспортування газу і передавання електроенергії, розподільчих мереж та інших.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»