СПОСІБ ЖИТТЯ

У Київській області частина шкіл на два тижні раніше пішли на канікули через COVID-19 та ГРВІ

У Київській області частина шкіл на два тижні раніше пішла на канікули через зростання захворюваності на коронавірус та ГРВІ. Про це 10 березня повідомила пресслужба Київської обласної державної адміністрації на сторінці у Facebook.

«У зв’язку зі стрімким зростанням захворюваності на гострі респіраторні інфекції в шести закладах загальної середньої освіти Київської області весняні канікули триватимуть із 9-го до 14 березня», – ідеться в повідомленні.

На канікулах перебувають учні Калинівської, Димерської, Немішаївської, Березанської громад, зазначили в ОДА.

У відомстві додали, що в 47 територіальних громадах області весняні канікули почнуться із 22 березня і триватимуть до 28 березня, в інших 15 громадах – із 29 березня до 4 квітня.

«На Київщині значно збільшилася кількість хворих на COVID-19 та ГРВІ, тому влада вживає комплексних заходів для непоширення захворювання. Шкільні канікули можуть сприяти обмеженню соціальних контактів та зниженню ризиків розповсюдження вірусів», – додав голова Київської ОДА Василь Володін.

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2485109735130493

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Станом на ранок 10 березня в Україні коронавірус підтвердили в 1,4 млн осіб, померло 27,4 тис. пацієнтів, одужало – 1,2 млн. Протягом останньої доби у країні зафіксували 6377 нових випадків COVID-19.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»