СПОСІБ ЖИТТЯ

Адміністрація Тимчук програє війну з коронавірусом у Харківській області – журналіст

Харківська область посідає останнє місце за темпами освоєння «коронавірусних» грошей і третє з кінця – за кількістю мобільних бригад для проведення вакцинації. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив із посиланням на статистику харківський журналіст Павло Федосенко.

«Область на чолі з Айною Тимчук програє боротьбу з коронавірусом, – написав журналіст. – Знаєте, скільки у нас підготовлено мобільних бригад із вакцинації? Одна. Одна. На трьохмільйонну область. Це трохи більше, ніж нуль. І у 24 рази менше, ніж має бути. Зате за кількістю неосвоєних грошей ми – на першому місці. Дійсно, усі приймальні відділення відремонтовано, апаратуру закуплено, коронавірус переможено. Витрачати тупо нікуди».

За словами Федосенка, зведена інформація, у якій є всі ці дані, щоранку лягає на стіл глави Офісу президента і міністра охорони здоров’я.

https://www.facebook.com/pavelveter/posts/3842284652529581

В Україні станом на 11 березня було зафіксовано понад 1,4 млн випадків COVID-19, із них 9084 – упродовж останньої доби. Померло від цієї хвороби приблизно 27,7 тис. пацієнтів, а одужало понад 1,2 млн осіб. Найбільше нових хворих виявили в Києві (853) та Вінницькій області (659).

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»