СВІТ

Байден підписав план допомоги економіці США на $1,9 трлн

Президент США Джо Байден підписав закон із планом підтримки американської економіки на $1,9 трлн, який передбачає прямі виплати по $1,4 тис. більшості американців. Про це повідомила пресслужба Білого дому.

«Закон про «Американський план порятунку» на 2021 рік забезпечує додаткове полегшення для усунення тривалого впливу пандемії COVID-19 на економіку, суспільну охорону здоров’я, органи влади штату і місцеві органи влади, окремих осіб і підприємства», – ідеться в повідомленні.

10 березня документ остаточно підтримав Конгрес США. План передбачає $400 млрд для прямих виплат у розмірі $1,4 тис. більшості американців, $350 млрд – допомоги урядам штатів і місцевій владі, розширення податкових пільг на дітей і збільшення фінансування на поширення вакцин.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса, у США коронавірус підтвердили у 29,2 млн осіб, померло 530,2 тис. пацієнтів. Країна опинилася на першому місці за поширенням захворювання.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»