КУЛЬТУРА

Камінська розповіла про стосунки із продюсером після розпаду «НеАнгелів» і свій новий репертуар / Бульвар Шоубіз

Колишня солістка українського гурту «НеАнгели», співачка Слава Камінська в інтерв’ю передачі ЖВЛ, яка 12 березня вийшла на каналі «1+1», заявила, що залишилася у дружніх стосунках із продюсером колективу Юрієм Нікітіним.

Артистка зазначила, що він допоможе їй, якщо знадобиться.

«А поки я і моя молода команда намагаємося зробити щось таке цікаве, що потішить жінок переважно, – [пісні] про кохання, про чоловіків, про стосунки. Тільки годі страждати. Жодних страждань, усе. Мені здавалося, що, коли ми співали пісні, де чоловік від мене йшов, ось це все я й маю. Тепер або йду я, або все зашибись. Я хочу жити добре, щасливо. Хочу бути коханою, щоб чоловічок був поруч», – заявила артистка.

За словами Камінської, її не інформували про те, як розвиватиметься сольна кар’єра другої учасниці дуету Віки.

«Вона мені нічого не сказала», – підкреслила співачка.

У листопаді 2020 року Камінська заявила, що мріє розпочати сольну кар’єру. 4 березня 2021 року його повідомила про припинення діяльності групи «НеАнгели», яку заснував Нікітіним 2006 року.

Одними з найвідоміших композицій гурту є пісні «Юра, прости», «Ты из тех самых», «Роман».

Коментуючи заяву Камінської, Нікітін зазначив, що дует офіційно припиняє роботу в публічній площині, а його учасниці розпочинають сольні кар’єри, але виступатимуть із репертуаром і під брендом «НеАнгелів» на закритих заходах.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»