КИЇВ

Кличко розповів, чи загрожує Києву новий локдаун

Мер Києва Віталій Кличко 12 березня на своїй сторінці у Facebook заявив, що, попри погіршення ситуації з коронавірусом у низці регіонів України, «столиця поки тримається».

«Питання, яке хвилює сьогодні всіх, – чи загрожує Києву новий локдаун? Хочу нагадати, що вводить суворий карантин уряд своїм рішенням. Уряд може знову запровадити локдаун у всій країні, якщо більшість областей опиниться в «червоній» зоні карантину. Про це неодноразово заявляли і в Міністерстві охорони здоров’я, і прем’єр-міністр. Як бачимо, на заході країни ситуація дуже складна. Столиця поки тримається. Ми зараз перебуваємо в «помаранчевій» зоні», – зазначив Кличко.

За його словами, щоб у Києві не ввели локдауну, жителі міста повинні дотримуватися протиепідемічних заходів.

«Не нехтуйте своїм здоров’ям і безпекою людей, які поруч. Адже економічні наслідки ще одного карантину будуть невтішними. Ми розуміємо, наскільки сьогодні складно бізнесу. Це позначається і на бюджеті, і на розвитку Києва», – підкреслив мер.

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/780832599537607/

За словами Кличка, у київських лікарнях на сьогодні перебуває найбільше від початку пандемії хворих на COVID-19 – 2548 пацієнтів.

В Україні станом на 12 березня було зафіксовано понад 1,44 млн випадків COVID-19, із них 12 946 – упродовж останньої доби. Померло від цієї хвороби приблизно 27,9 тис. пацієнтів, а одужало понад 1,2 млн осіб.

11 березня в Україні оновили карантинне зонування, у «червону» зону потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області. У «помаранчевій» зоні опинився Київ, а також Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька і Черкаська області. Решта регіонів – у «жовтій» зоні карантину.

Високий рівень госпіталізацій в лікарні для інфікованих коронавірусом і пацієнтів із підозрою на COVID-19 фіксують у дев’яти областях України. Крім Києва, це Вінницька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Миколаївська, Хмельницька, Чернівецька і Тернопільська області.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»