ПОЛІТИКА

Олег Ляшко зробив щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield. Раніше він називав її «індійським непотребом»

Екснардеп і лідер Радикальної партії Олег Ляшко 12 березня у Facebook заявив, що зробив щеплення проти COVID-19.

«Вакцинувався в Козелецькій лікарні на рідній Чернігівщині. Життя і здоров’я українців – найвища цінність і не повинна бути заручником політичних спекуляцій. Бережіть себе і своїх близьких, вакцинуйтеся, зупиніть хворобу», – заявив Ляшко.

Політик не уточнив яким препаратом його вакцинували, проте із 24 лютого українців вакцинують препаратом Covishield, що прибув з Індії. 25 лютого щеплення почали робити в усіх областях.

Раніше Ляшко називав препарат, яким проводять масову вакцинацію в Україні, «індійським непотребом», відео опублікував Obozrevatel.

МУЛЬТИМЕДІАВідео: news.obozrevatel.com

В Україні зареєстровано три вакцини проти коронавірусу – від Oxford/AstraZeneca (Covishield), від Pfizer/BioNTech та CoronaVac.

Згідно з календарним планом на 2021 рік, першим безоплатні щеплення зроблять медикам, що працюють із хворими на COVID-19, і військовим операції Об’єднаних сил. До листопада також хочуть вакцинувати інших медиків, працівників сфер держбезпеки й освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) хочуть охопити вакцинацією.

Україна в межах глобальної ініціативи COVAX безоплатно отримає 1,78 млн доз вакцини від Oxford/AstraZeneca та 117 тис. доз вакцини від Pfizer/BioNTech. Очікують, що країна одержить 15 млн доз вакцини від компанії Novavax, постачання розпочнуть у липні.

До 15 березня в Україну планують доправити першу партію (700 тис. доз) вакцини CoronaVac виробництва китайської фармкомпанії Sinovac Biotech. Загалом Україна закупить 1,9 млн доз цієї вакцини.

Станом на сьогодні в Україні зробили приблизно 38 тис. щеплень.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»