СВІТ

Французька актриса на премію «Сезар» прийшла в костюмі віслюка, а потім роздяглася догола. Так вона протестувала проти карантину

Французька актриса Корін Масьєро під час виступу на премії «Сезар» роздяглася догола на знак протесту проти карантину. Про це повідомляє канал RTL.

Масьєро мала вручати премію за найкращий костюм. На сцену вона вийшла одягнена в костюм віслюка, облита бутафорською кров’ю. Під цим убранням у неї була сукня, також залита бутафорською кров’ю.

Потім актриса зняла із себе весь одяг і залишилася на сцені повністю оголеною. На її грудях був напис «Немає культури – немає майбутнього», на спині – «Поверни нам мистецтво, Жане», який, імовірно, є зверненням до прем’єр-міністра Франції Жана Кастекса.

Так Масьєро підтримала активістів, які зайняли паризький театр «Одеон» і вимагають відкриття культурних установ.

30 жовтня у Франції ввели нові обмеження через епідемію, зокрема закрили заклади культури, серед них і театри та концертні зали. Із січня цього року у 15 департаментах країни ввели комендантську годину.

1 березня президент країни Еммануель Макрон заявив, що громадянам потрібно «протриматися ще чотири – шість тижнів», перш ніж у країні зможуть пом’якшити обмеження.

На початку березня працівники сфери культури почали висловлювати невдоволення обмеженнями і вимагати відновлення їхньої роботи. Рух почався в театрі «Одеон» у Парижі, де активісти зайняли будівлю на знак протесту. Як зазначає France Bleu, до акції приєдналося ще приблизно 20 різних закладів культури.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»