СВІТ

У Росії затримали учасників форуму муніципальних депутатів. Серед них – Ройзман, Яшин і Кара-Мурза

У Росії 13 березня затримали учасників форуму незалежних муніципальних депутатів, який відбувався у Москві. Про це повідомило «Радио Свобода».

Серед затриманих – політики Ілля Яшин, Євген Ройзман, Юлія Галяміна, Володимир Кара-Мурза, Андрій Пивоваров, а також журналіст Тимур Олевський, який вів форум як модератор, і кілька журналістів, котрі висвітлювали форум.

«ОВД-Инфо» опублікувало список затриманих.

Поліцейські прийшли на форум, який проводили в московському готелі «Ізмайлово», приблизно за 40 хвилин після його початку. Силовики заявили, що всіх учасників форуму – приблизно 150 осіб із різних регіонів Росії – затримають за підозрою в участі в заході, проведеному небажаною організацією.

«Радио Свобода» зазначає, що, за повідомленнями очевидців, затримали майже всіх учасників форуму. Їх в автозаках везуть у різні відділи внутрішніх справ Москви.

Форум проводили під егідою «Объединенных демократов«. «Радио Свобода» зазначає, що цей проєкт підтримав рух «Открытая Россия«, який заснував опозиціонер Михайло Ходорковський, але повідомляє, що рух юридично не пов’язаний із лондонськими організаціями, занесеними до списку «небажаних» у Росії.

Форум «Муніципальна Росія» мав відбуватися 13–14 березня, зазначає «Дождь».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»