ПОЛІТИКА

Зеленський: Забудьте про те, що Україна забуде про Крим

Україні необхідно розібратися, хто і як створив умови для окупації Криму Росією. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні до українців, опублікованому 12 березня у Facebоok, коментуючи ухвалення проєкту стратегії деокупації Криму.

«Учора ми нарешті зробили те, що мало з’явитися ще у 2014 році. Затверджено державну стратегію деокупації та реінтеграції Криму та Севастополя. Тим, хто на щось розраховував, можу сказати: забудьте про те, що Україна забуде про Крим»,   заявив президент.

Говорячи про створення умов для окупації, Зеленський уточнив, що йдеться не тільки про 2014-й, але і про ухвалення так званих Харківських угод.

Рада нацбезпеки і оборони України 11 березня схвалила проєкт стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого Росією Криму.

Росія окупувала Крим навесні 2014 року після незаконного референдуму. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. На адмінкордоні між Кримом і материковою частиною України діє контрольно-пропускний режим.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»