ГРОШІ

Компанія Wexler припиняє постачання російського дизельного палива в Україну – ЗМІ

Компанія Wexler, яка є одним із найбільших постачальників світлих нафтопродуктів, призупиняє постачання дизельного палива з Росії в Україну, пише профільне видання OilPoint із посиланням на джерело в компанії.

«З квітня компанія повністю призупиняє поставки дизельного палива походженням із Російської Федерації в Україну», – повідомив інсайдер.

OilPoint зазначає, що Wexler є лідером на ринку і надає послуги із продажу та постачання світлих нафтопродуктів в Україну.

«Компанія «Анвітрейд», що входить у Wexler Group, за підсумками 2020 року захопила лідерство в рейтингу імпортерів дизельного палива, наростивши поставки в порівнянні з 2019 роком на 9%, до 662,3 тис. тонн. Основний приріст відбувся за рахунок поставок морем, об’єми яких зросли з 4 тис. тонн 2019 року до 50 тисяч тонн 2020 року. Російські поставки зросли з 524,3 тис. тонн до 542,3 тис. тонн. Тим часом на 23% знизилися відвантаження через термінал у Гомелі (Білорусь) – до 60,3 тис. тонн», – пише портал.

З посиланням на дані цінового агентства Argus журналісти повідомляють, що сумарний імпорт дизпалива та обсяги його виробництва в Україні 2020 року становили 7,38 млн тонн, а ввезення дизельного палива на ринок України – 6,19 млн тонн. Водночас постачання російського дизпалива на ринок України 2020 року зросли на 79 тис. тонн порівняно з 2019 роком – до 2,61 млн т.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»