КУЛЬТУРА

Синові Петросяна і Брухунової виповнився рік / Бульвар Шоубіз

Синові 75-річного російського шоумена Євгена Петросяна і його 32-річної дружини Тетяни Брухунової 13 березня виповнився рік. Про це Брухунова і Петросян повідомили на своїх сторінках в Instagram.

«Чи знайдеться той, хто зможе піднести мені настільки ж безцінний подарунок у день мого народження, як це зробив син? Звичайно, ні! Ваган народився 13 березня. У нас один день на двох», – написала дружина Петросяна, опублікувавши спільне фото із сином.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тетяна Брухунова (@bruhunova)

Петросян у день народження сина опублікував нове спільне фото з Ваганом. На знімку син зображений на руках у батька.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Євген Петросян (@petrosyanevgeny)

У грудні 2019 року російські ЗМІ повідомили, що Петросян таємно одружився вчетверте – обраницею стала його помічниця Брухунова. Однак тоді Петросян назвав цю інформацію «наклепом». Дружина артиста молодша за нього на 44 роки.

23 березня 2020 року видання Star Hit повідомило, що 13 березня у пари народився син. Петросян і Брухунова протягом шести місяців не коментували цієї інформації. 16 вересня на своє 75-річчя Петросян уперше оприлюднив спільний знімок із сином Ваганом.

Ваган – перша дитина для Брухунової і друга для Петросяна. Старша донька гумориста Вікторина народилася 1968 року. У неї є двоє синів і онук. Артист не підтримує з нею стосунків.

До шлюбу із Брухуновою шоумен був одружений з колегою Оленою Степаненко. Пара зареєструвала стосунки 1985 року, а в листопаді 2018 року суд розірвав їхній союз.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»