ТЕХНО

Instagram обмежить можливість надсилання повідомлень дорослими незнайомим дітям

Соціальна мережа Instagram посилила заходи безпеки щодо неповнолітніх користувачів. Тепер дорослі користувачі зможуть надсилати повідомлення тільки тим дітям, які на них підписані. Про це 16 березня повідомила пресслужба соцмережі.

«Щоб захистити підлітків від небажаних контактів із боку дорослих, ми презентуємо нову функцію, яка забороняє дорослим надсилати повідомлення людям віком до 18 років, які на них не підписані. Коли дорослий намагатиметься надіслати повідомлення підлітку, який не слідкує за ним, йому надійде повідомлення про те, що цей контакт йому не підходить», – пояснили в компанії.

У пресслужбі розповіли, що Instagram також почне використовувати підказки або попередження про безпеку, щоб спонукати підлітків бути обережними в розмовах із дорослими, на яких вони вже підписані.

«Повідомлення про безпеку в особистих повідомленнях інформуватимуть молодих людей, коли дорослий, що виявляє потенційно підозрілу поведінку, взаємодіє з ними в особистих повідомленнях. Наприклад, якщо дорослий надсилає багаторазово запити у друзі або повідомлення людям віком до 18 років, ми використовуватимемо цей інструмент, щоб попередити отримувачів у їхніх особистих повідомленнях і дати їм можливість завершити розмову чи заблокувати, поскаржитися або обмежити взаємодію з дорослим», – додали у пресслужбі.

Нові заходи безпеки почнуть діяти в деяких країнах уже цього місяця, а незабаром і по всьому світу, заявили в Instagram.

У компанії підкреслили, що заходи працюватимуть тільки в тому разі, якщо в обліковому записі вказано правильний вік користувачів. За їхніми словами, діти іноді під час реєстрації вказують вік дорослих, щоб уникнути певних обмежень. В Instagram заявили, що розробляють нову технологію штучного інтелекту й машинного навчання, щоб допомогти розв’язати проблему перевірки віку. Офіційно мінімальний вік для користування Instagram – 13 років.

Платформа також заявила, що тепер пропонує дітям зробити свої сторінки приватними під час їхнього створення.

«Якщо підліток не обирає «приватний» акаунт під час реєстрації, пізніше ми надсилаємо йому повідомлення, підкреслюючи переваги приватного облікового запису й нагадуючи про необхідність перевірити свої налаштування», – написали у блозі.

У січні 2021 року соціальна мережа TikTok змінила налаштування акаунтів користувачів, молодших за 16 років. Тепер усі вони за замовчуванням будуть приватними.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»