СПОСІБ ЖИТТЯ

У Полтаві COVID-19 виявили у пасажирів потяга «Рахів – Харків». Їх протестували на залізничному вокзалі

14 березня в Полтаві на залізничному вокзалі протестували на коронавірус 45 пасажирів потяга «Рахів – Харків», який прибув із «червоної» зони адаптивного карантину, серед них виявлено інфікованих. Про це у Facebook повідомив начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної держадміністрації Володимир Мохначов.

Проводити тестування медикам допомагали співробітники Національної поліції та підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Проведено експрестестування 45 громадянам на COVID-19, виявлено інфікованих, проведено деконтамінацію перону і будівлі вокзалу. Роботу ускладнювало те, що майже в цей самий час на перший перон прибув столичний експрес, і потрібно було розмежувати потоки пасажирів без затримки графіку руху потягів. Вдалося!» – написав Мохначов.

Фото: Vladimir Mokhnachew / Facebook

3 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що в Україні почалася третя хвиля епідемії коронавірусу і що влада не відкидає введення нового локдауну.

Міністерство охорони здоров’я України від 16 березня оприлюднило новий перелік зон адаптивного карантину.

Згідно з ним в «червону» потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області. У «помаранчевій» зоні наразі Київська, Вінницька, Донецька, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька і Черкаська області, а також Київ. Решту регіонів занесено в «жовтій» епідемічній зоні.

Спалах коронавірусної інфекції наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Від початку епідемії в Україні коронавірус підтвердили в 1,47 млн осіб, 28,7 тис. хворих померли, 1,23 млн – одужали.

У Закарпатській області протягом останніх 24 годин підтверджено 554 нові випадки COVID-19, 467 – в Івано-Франківській області.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»