ПОЛІТИКА

Данілов прокоментував зв’язок компаній, які потрапили під санкції, із Фуксом

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на брифінгу 19 березня не став називати прізвищ бізнесменів, яким належать компанії, що потрапили під санкції РНБО. Про це повідомляє кореспондент видання «ГОРДОН».

Журналісти зазначили, що компанії належать бізнесмену Павлові Фуксу, Данілов не став заперечувати. Представники ЗМІ уточнили, які у влади до Фукса претензії.

«Претензії – це не наша інституція, не наша парафія. Ми приймаємо відповідне рішення. Ми приймаємо рішення, які встановлюються або указом президента, або ми даємо протокольні доручення, за які голосують члени Ради нацбезпеки і оборони», – відповів він.

РНБО сьогодні вирішив застосувати максимально можливі обмеження проти 19 компаній, що користуються українськими надрами. ЗМІ, а також екснардеп Сергій Лещенко писали, що вони належать Фуксу. Сам Фукс назвав цю інформацію фейком.

«Я не маю жодного стосунку до компаній, щодо яких сьогодні РНБО ввів санкції», – написав він у Telegram.

Фукс народився в Харкові, тривалий час прожив у Росії, де й заробив свій капітал. У 2017 році він повідомив журналістам, що активів у РФ він вже не має й відмовився від російського громадянства, оскільки 2015 року отримав новий український паспорт.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»