КИЇВ

У метро Києва на час локдауну можуть вводити обмеження на вхід

Заступник мера Києва Володимир Бондаренко заявив, що у столиці можуть ввести обмеження на вхід на станції метрополітену на час посиленого карантину в Києві. Про це він заявив 19 березня в ефірі телеканала «Україна 24».

За його словами, у громадському транспорті зможе їздити певна кількість пасажирів – має бути зайнято 50% місць.

Бондаренко зазначив, що міська влада може вводити обмеження, щоб уникнути масового скупчення людей у вестибюлях, на станціях та у поїздах метро.

«Як це обмеження працюватиме? Якщо кількість людей занадто велика в ранкові або вечірні години пік, частину дверей у вестибюлі станцій будуть зачиняти – і таким чином потік людей буде мінімізуватися», – заявив він.

Напередодні міський голова Києва Віталій Кличко заявляв про посилення карантинних обмежень у Києві із 20 березня через погіршення ситуації з COVID-19. «Кабмін умив руки і залишив місцеву владу сам на сам із розв’язанням ситуації«, – говорив мер столиці.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Від початку епідемії в Україні підтвердили 1,5 млн випадків коронавірусної інфекції (15 850 – потягом останньої доби), померло 29,5 тис. пацієнтів, видужало 1,25 млн осіб.

У Києві 18 березня зафіксовано 1210 нових випадків COVID-19. Наразі Київ зарахували до «червоної» карантинної зони.

Кличко заявив, що сьогодні зафіксували найвищий рівень госпіталізацій пацієнтів, хворих на COVID-19, за весь час пандемії. Лікарні заповнено більше ніж на 74%.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»