ПОЛІТИКА

Україна вводить санкції проти 19 компаній, які користуються надрами – Данілов

Рада національної безпеки і оборони 19 березня ухвалила рішення ввести санкції проти 19 компаній, які використовують українські надра. Про це секретар національної безпеки і оборони Олексій Данілов розповів на брифінгу після засідання, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

«Ухвалено рішення стосовно санкцій у контексті надрокористування відносно компаній: «Геоконнект», «Глобал Геоінвест», «Транссетгео», «Геопост», «Геовертикаль», «Геотаргет», «Надрапрайд», «Геофорс», «Геостенс», «Надравестгруп», «Бест Ойл Компані», «Надрапростір», «Інфогеотренд», «Ейджин марка», «Екогазальянс», «Епівал Енерджі», «Юноліт Ойл», «Профіннафт», «Бестгеотек». Стосовно цих 19 компаній застосований максимальний вид санкцій, які може застосувати наша країна, застосувати Рада національної безпеки і оборони нашої країни», – заявив він.

За даними ZN.UA, ці компанії належать бізнесмену Павлові Фуксу. Також про це пише в Telegram екснардеп Сергій Лещенко.

Фукс народився в Харкові, тривалий час прожив у Росії, де й заробив свій капітал. У 2017 році він повідомив журналістам, що активів у РФ він уже не має і відмовився від російського громадянства, оскільки у 2015 році отримав новий український паспорт.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»