СВІТ

Джонсон зробив щеплення проти COVID-19 вакциною від AstraZeneca

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон 19 березня зробив перше щеплення вакциною, розробленою Оксфордським університетом і британсько-шведською компанією AstraZeneca. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

«Дякую всім видатним ученим, персоналу національної служби охорони здоров’я та волонтерам, завдяки яким вакцинація стала реальністю. Укол – найкраще, що ми можемо зробити, щоб повернутися до життя, за яким ми так сумуємо», – заявив Джонсон.

Він додав, що зробити щеплення «добре для вас, вашої родини і всієї країни».

Спалах коронавірусної інфекції виник  наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, у Великобританії коронавірус підтвердили майже у 4,3 млн осіб, померло 126,2 тис. хворих. Країна посідає п’яте місце у світі за розповсюдженням інфекції.

Вакцинація проти коронавірусу у Великобританії стартувала 8 грудня 2020 року. Як повідомило агентство Bloomberg, у країні станом на 19 березня вже зробили майже 27,6 млн щеплень.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»