ТЕХНО

Instagram розробляє версію програми для малолітніх

Керівництво соцмережі Instagram планує створити окрему версію програми для дітей віком до 13 років. Про це 18 березня повідомило видання BuzzFeed із посиланням на внутрішню переписку співробітників Instagram.

Згідно з повідомленням віцепрезидента компанії Вішала Шаха, створення окремої версії для дітей має дві мети: прискорення роботи із забезпечення надійності й конфіденційності для підлітків у соцмережі й створення версії Instagram, яка дасть змогу користувачам віком до 13 років уперше безпечно користуватися Instagram.

Чинна версія застосунку забороняє реєструватися користувачам віком до 13 років.

Як зазначає видання, внутрішній анонс про роботу над новою версією для малолітніх з’явився на тлі публічного засудження Instagram через випадки зловживань, яких діти зазнають у соцмережі.

У коментарі для BuzzFeed News глава Instagram Адам Моссері підкреслив, що компанія знає, що все більше й більше дітей хоче використовувати такі застосунки, як Instagram. Він також зазначив, що в соцмережі усвідомлюють наявність проблеми з контролем за реєстрацією малолітніх. Саме тому, за його словами, ухвалили рішення про розроблення окремого застосунку.

16 березня в Instagram посилили заходи безпеки щодо неповнолітніх користувачів. Тепер дорослі користувачі зможуть надсилати повідомлення тільки тим дітям, які на них підписані.

За даними компанії, Instagram користується 1 млрд осіб.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»