СПОСІБ ЖИТТЯ

Жадан вакцинувався проти коронавірусу

Україський письменник і музикант Сергій Жадан вакцинувався проти коронавірусу. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

«Провакцинувався. І вам раджу, якщо є можливість», – написав Жадан.

https://www.facebook.com/serhiy.zhadan/posts/312778406871183

Із 24 лютого українців вакцинують препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca), який прибув з Індії. Станом на 20 березня зробили вже понад 100 тис. щеплень.

Згідно з календарним планом на 2021 рік, першим безоплатні щеплення роблять медикам, які працюють із хворими на COVID-19, і військовослужбовцям зі складу операції Об’єднаних сил. До листопада хочуть вакцинувати й інших медиків, працівників сфер держбезпеки та освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) планують охопити вакцинацією.

1 березня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підтвердив, що частину вакцин викидають  – розкритий флакон можна зберігати не більше ніж шість годин, і, якщо за цей час не встигли використати всі 10 доз, решту утилізують. Міністр вніс зміни у план вакцинації, щоб дози з відкритих флаконів, від яких відмовилися медики, могли використовувати для щеплення публічних осіб і популяризації вакцинації.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»