СПОСІБ ЖИТТЯ

Марцінків заявив про стабілізацію ситуації з COVID-19 в Івано-Франківську

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків у Facebook заявив, що в місті почала стабілізуватися ситуація з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

«Хоча зараз спостерігаємо зменшення кількості госпіталізацій і стабілізації ситуації з коронавірусом – хвороба ще не відступає», – написав він.

Марцінків повідомив, що пацієнти з COVID-19 в Івано-Франківську мають потребу в кисні. За його словами, напередодні лікарням видали 26 нових концентраторів.

https://www.facebook.com/ruslan.martsinkiv/posts/271197497909847

Область пройшла пік захворюваності, уточнив він у коментарі «Україна 24», відео оприлюднено у Facebook Марцінківа.

«Але важких хворих достатньо. Якщо раніше важких хворих було менше, то зараз кількість госпіталізованих зменшується, але кількість важких – плюс-мінус однакова протягом трьох-чотирьох тижнів. І багато летальних випадків», – зазначив він.

https://www.facebook.com/ruslan.martsinkiv/videos/143952524295309/

Наприкінці лютого в Івано-Франківській області, яка зараз у «червоній» зоні, встановили 16 карантинних блокпостів, там запрацював мобільний госпіталь для хворих на COVID-19. Спалах коронавірусу у регіоні в Офісі президента пояснювали, зокрема, зимовим напливом туристів на гірськолижний курорт Буковель.

9 березня Марцінків назвав ситуацію з коронавірусом у регіоні «критичною». З 11 березня в Івано-Франківську зупинили рух тролейбусів, автобуси перевели в режим спецперевезень.

20 березня в Україні оновили карантинне зонування. Івано-Франківська область залишається в «червоній» зоні. У регіоні протягом останньої доби підтвердили 410 випадків інфікування.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»