СПОРТ

МОК погодився з рішенням Японії не допускати іноземних глядачів на Олімпійські ігри в Токіо

20 березня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) і Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) погодилися з рішенням японської влади не допускати на літні Олімпійські ігри в Токіо влітку 2021 року іноземних глядачів. Про це повідомляє сайт МОК.

Японський уряд вирішив не допускати іноземних глядачів на Олімпійські і Паралімпійські ігри в Токіо через пандемію, рішення про це ухвалили 9 березня.

Сьогодні МОК та МПК провели нараду з японською владою, на якій повідомили про рішення Токіо про недопуск іноземців.

Президент МОК Томас Бах зазначив, що розділяє розчарування всіх ентузіастів Олімпійських ігор і родичів спортсменів, які планували приїхати до Японії, але «головний принцип – це безпека».

Організатори пообіцяли повернути гроші за вже придбані іноземцями квитки на змагання.

«Разом із нашими компаніями-мовниками, які володіють правами, ми докладемо всіх зусиль, щоб уболівальники з усього світу змогли відчути олімпійський дух. Так Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо 2020 стануть світлом наприкінці тунелю і безпечним виявом миру, солідарності і стійкості людства в подоланні пандемії», – прокоментував Бах.

Олімпійські ігри 2020 мали відбутися в Токіо із 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проведуть із 23 липня до 8 серпня. Як свідчить опитування, більшість японців проти проведення Олімпіади через пандемію.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»