ПОЛІТИКА

Суд передав АРМА 49,99% акцій ПАТ «Донецькоблгаз»

За матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Києва наклав арешт на 49,99% акцій ПАТ «Донецькоблгаз». Про це 19 березня повідомила пресслужба СБУ.

«Частка належить компаніям із реєстрацією в офшорних юрисдикціях. Акції контролюються громадянкою України, яка у 2014 році покинула Україну і переховується в Росії. Рішенням суду права передаються в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», – зазначили в релізі.

Суд ухвалив рішення про передання заарештованих акцій ПАТ «Донецькоблгаз» до НАК «Нафтогаз України». Компанія має організувати недопущення втрати або розтрати майна до моменту фактичного передання активів в управління АРМА.

СБУ веде досудове розслідування щодо незаконних дій посадових осіб ПАТ «Донецькоблгаз», спрямованих на пошкодження об’єктів, що мають важливе господарське та оборонне значення. Кримінальне провадження відкрили за фактом вчинення посадовими особами «Донецькоблгазу» диверсії.

Компанія «Донецькоблгаз» 6 березня припинила постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго» через «велику заборгованість» перед «Нафтогазом». В облгазі повідомили, що компанія «Донецьктеплокомуненерго» завдає державі щодобових збитків від несанкціонованого споживання газу в розмірі 150 млн грн на місяць.

Мер Слов’янська Вадим Лях повідомив, що через припинення постачання газу в місті перестали працювати котельні. Така сама ситуація склалася й у містах Лиман, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка.

Увечері того самого дня в області почали відновлювати подання газу. 7 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль говорив про повне відновлення газопостачання.

Через від’єднання котелень у Донецькій області зареєстрували 82 кримінальні провадження, про це 10 березня повідомив Шмигаль. За його даними, газ вимкнули 59 котельням.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов говорив 11 березня, що «Донецькоблгаз» можуть повернути в держвласність.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»