СПОСІБ ЖИТТЯ

В Україні з’явився Відкритий університет щастя

Протягом останніх десятиліть у рейтингах індексу щастя Україна гарантовано потрапляє до десятка найнещасніших країн. Допомогти це подолати покликаний новий проєкт – Відкритий університет щастя, деканом якого став Олександр Морозов.

Проєкт підтримує «Українська правда. Життя».

2020-й став випробуванням для багатьох людей – людство зіткнулося з глобальною кризою, спричиненою пандемією COVID-19. Проте 20 березня весь світ святкує Міжнародний день щастя. Генасамблея ООН заснувала його у 2012 році, щоб нагадати урядам, що щастя прагне будь-яка людина.

За словами декана Відкритого університету щастя Олександра Морозова, ідею проєкту навіяло вивчення численних соціологічних досліджень, які майже в один голос говорять, що українців об’єднує, як правило, незадоволеність життям і недовіра до влади. Група ентузіастів із різних галузей і видів діяльності вирішила, що приймати такий стан речей не можна, оскільки на щастя заслуговує кожна людина. Учасники проєкту дійшли єдиної думки, що українці вважають себе нещасними багато в чому через нестачу інформації. Тому головним завданням стало надати якомога більше відомостей про те, як перестати почуватися нещасним і вийти на дорогу, що веде до щастя.

«Бути щасливим – яка ще інша ідея може так об’єднувати всіх людей на планеті?! І українці не будуть тут винятком! Бути щасливим непросто, але зусилля варті того», – заявляє Олександр Морозов.

Учасники проєкту розповідатимуть українцям про останні наукові дослідження на тему щастя, розкриватимуть таємниці щасливих людей, навчатимуть людей бути вільними, радісними й щасливими, бути господарями свого життя і своєї долі. Частиною проєкту стане серія інтерв’ю.

На честь Міжнародного дня щастя своїми секретами для слухачів Відкритого університету щастя поділилася Алла Клименко – тренерка зі щастя, психологиня і засновниця проєкту Upgrade.

Вона підкреслила: «Щасливі люди – це люди, які беруть на себе відповідальність за те, що відбувається. У нас відповідальність для багатьох означає провину, але це неправильно. Узяти відповідальність – означає усвідомити зону контролю над своїм життям, думками і світовідчуттям… Найвідоміше дослідження про щастя, яка провела американка Соня Любомирські, свідчить, що 50% від усього нашого щастя передається нам у спадок. Ще 10% – це те, на що впливають зовнішні обставини. А 40% щастя залежать тільки від наших думок. Тому все в наших руках».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»