СВІТ

Управління справами президента Росії закуповує презервативи і сигарети

Дочірня структура управління справами президента Росії, унітарне «Підприємство з постачання продукції» уклало договір на постачання презервативів на 726 тис руб. (270 тис. грн). Інформацію про контракт видання «Открытые медиа» 19 березня виявило на сайті держзакупівель.

Згідно з контрактом, підприємство хоче закупити 574 упаковки презервативів Durex, 490 презервативів Contex, 337 «Гусарських», 346 презервативів «Любить по-русски» і 559 гумових виробів «Неваляшка. Шашка-невидимка«. Водночас, як зазначає видання, закупник зробив помилку в останньому найменуванні – презервативів із такою назвою журналістам знайти не вдалося, проте існують кондоми з назвою «Неваляшка. Шапка-невидимка«.

Крім засобів контрацепції, підприємство також купує сигарети і запальнички. Серед замовлених товарів – 10 тис. пачок сигарет Parliament, 2 тис. пачок «Собрания«, 3000 пачок «Ліггетт-Дукат» і 705 пачок сигарет «Ангара». Усього на покупку сигарет, запальничок і презервативів підприємство витратить 15 млн руб. (5,6 млн грн).

Управління справами президента Російської Федерації – це федеральний орган, який організовує та здійснює матеріально-технічне забезпечення, а також соціально-побутове, медичне і санаторно-курортне обслуговування діяльності органів державної влади Росії.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»