СВІТ

Ченців на Афоні почали вакцинувати проти коронавірусу

На Святій горі Афон почали вакцинувати проти коронавірусу ченців і співробітників монастирів. Про це 20 березня повідомило грецьке агентство церковних новин Romfea.

Катер берегової охорони Греції 19 березня доправив на Афон перші 400 доз вакцини американської компанії Pfizer. Пункт вакцинації відкрили в медичному центрі в Карієсі – адміністративному центрі чернечої республіки.

Першим вакцинували ігумена монастиря Есфігмена архімандрита Варфоломія, за ним пішли ченці з Іверського монастиря і монастирів Кутлумуш, Симонопетра, які спеціально прибули в Карієс. Протягом дня щеплення зробили 36 ченцям.

Видання зазначає, що щеплення захотіли зробити навіть ченці, які вже перехворіли на коронавірус.

Перший випадок COVID-19 на горі Афон зафіксували в березні минулого року, тоді захворів чернець зі Священного монастиря Ксенофонта, який подорожував у Шотландії та Англії. Усього через хворобу померло четверо ченців, 10 госпіталізували в критичному стані, але вони одужали, зазначає агентство.

Із грудня минулого року гору Афон закрили для паломників, заборона діє до 30 березня.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»