СВІТ

У Франції стадіон Stade de France хочуть перетворити на центр вакцинації проти COVID-19

Влада французького департаменту Сена-Сен-Дені хоче перетворити стадіон Stade de France на великий центр вакцинації проти коронавірусу. Про це 19 березня повідомило видання Le Parisien.

Очікують, що в цьому центрі можна буде робити щеплення тисячам жителів щотижня. Також там зможуть вакцинуватися і французи, які живуть в інших департаментах столичного регіону Іль-де-Франс.

Влада регіону впевнена, що вакцинація допоможе знизити тиск на систему охорони здоров’я і скоротити кількість тяжких випадків COVID-19.

Stade de France побудували спеціально до чемпіонату світу з футболу 1998 року у Франції. Він уміщує понад 81 тис. глядачів.

Як зазначає видання, це не перший переобладнаний спортивний комплекс у країні – центр вакцинації, хоч і менших масштабів, нещодавно відкрили на стадіоні «Велодром» у Марселі. Під нього виділили приміщення, розміщені під однією з трибун.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, у Франції коронавірус підтвердили майже у 4,3 млн осіб, померло 92 тис. хворих. Країна посідає шосте місце у світі за розповсюдженням інфекції.

Як повідомило агентство Bloomberg, у країні станом на 20 березня вже зробили 7,9 млн щеплень.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»