СВІТ

Джонсон заявив, що третя хвиля коронавірусу дісталася з Європи до Британії

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон 22 березня попередив жителів країни про третю хвилю коронавірусу. Про це повідомив телеканал BBC.

За його словами, британці відчують наслідки зростання захворюваності на коронавірус.

«Люди у цій країні [Великобританії] не мають тішити себе ілюзіями, бо попередній досвід навчив нас, що коли хвиля вдаряє по наших друзях, я боюся, що вона рине і на наші береги», – сказав Джонсон.

Він зазначив, що у зв’язку з наближенням третьої хвилі коронавірусу Британія має «якнайшвидше» продовжити програму вакцинації проти COVID-19.

За словами міністра охорони здоров’я Метта Генкока протягом минулої доби у Британії встановили черговий рекорд вакцинації проти коронавірусної інфекції COVID-19 – щеплення зробили 844 285 особам.

Темпи вакцинації у Сполученому Королівстві зростали із середини тижня три дні поспіль. 18 березня там зробили більше ніж 660 тис. щеплень, 19-го – 711 тис., зазначає ВВС.

У країні щонайменше одну дозу вакцини ввели вже 26,7 млн громадян.

У Сполученому Королівстві вакцинують громадян препаратами від Pfizer/BioNTech та AstraZeneca. Країна першою у світі почала кампанію з імунізації – 8 грудня 2020 року.

У світі, за даними Bloomberg, зробили вже понад 447 млн щеплень, кампанії стартували у 133 країнах світу.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, у Великобританії коронавірус підтвердили майже у 4,31 млн осіб, померло 126,4 тис. хворих. Країна посідає п’яте місце у світі за поширенням інфекції.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»