СПОСІБ ЖИТТЯ

Кабмін України має намір передати місцевій владі повноваження, що стосуються роботи транспорту під час карантину – ЗМІ

Кабінет Міністрів планує передати місцевій владі повноваження, що стосуються роботи транспорту в «червоних» карантинних зонах. Про це, посилаючись на свої джерела, написало агентство «Інтерфакс-Україна» 22 березня.

«Повноваження стосовно транспорту планується передати місцевій владі«, – сказав співрозмовник журналістів.

За його даними, Кабмін сьогодні збереться на засідання, щоб розглянути це питання. Інших деталей джерело не повідомило.

Питання регулювання роботи транспорту в «червоних» зонах карантину розглядали на засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 березня, інформували в Кабміні.

В уряді сьогоднішнього засідання не анонсували.

Комісія доручила Мінінфраструктури спільно з Міністерством охорони здоров’я та іншими зацікавленими органами опрацювати це питання.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 22 березня в Україні підтвердили понад 1,55 млн випадків коронавірусу, померло понад 30 тис. осіб, 1,26 млн хворих видужали.

21 березня МОЗ оновило карантинне зонування. До «червоної» зони увійшли Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська та Чернівецька області. Місцева влада вирішила посилити карантин у Миколаєві із 24 березня.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»